APARTAMENT Hotel Amadeus Hotel Amadeus to relaks tylko dla siebie, romantyczne chwile we dwoje lub radosne chwile z przyjaciółmi. Intensywne poszukiwanie najpiękniejszych zakątków miasta czy wieczór w miłej hotelowej atmosferze – każdy z gości znajdzie swój sposób na spędzenie czasu.

Każdy dzień tutaj może być inny.

Piwnicom hotelu niepowtarzalny charakter nadają sklepienia, freski i liczne obrazy. To tutaj każdy z gości może zasmakować w wykwintnych daniach naszej kuchni. Pasja, z jaką przygotowujemy dla Państwa nasze potrawy, oryginalność menu i wieloletnie doświadczenie sprawia, że najwięksi smakosze znajdą tu coś dla siebie. Mistrzowie sztuki kulinarnej specjałom kuchni międzynarodowej nadają wspaniały smak, zapach i wygląd. Dla podkreślenia smaku potraw podawane są najwyższej jakości wina z różnych zakątków świata. Siedząc przy suto zastawionym stole, słuchając pięknej muzyki, odnajdą tu Państwo spokój i niezapomniany klimat.

Atmosferę dopełnia przytulna kawiarnia, w której unosi się aromat świeżo parzonej kawy, a oczy kusi widok pysznych deserów o nazwach pełnych poezji i muzyki. Tak słodkim chwilom nie sposób się oprzeć. Amatorów mocniejszych trunków zapraszamy do naszego baru, gdzie uśmiechnięta i przyjazna obsługa serwuje oryginalne drinki. Alkohole klasyczne i egzotyczne, bogactwo gatunków polskich nalewek – to nasz przepis na popołudniowy i wieczorny dobry nastrój.

Wyjątkowy styl hotelu uzupełniają nowoczesne rozwiązania przygotowane specjalnie dla ludzi biznesu. Komfortowe pomieszczenia o bogatym wyposażeniu to świetne miejsce na konferencję, szkolenie czy inne zebranie, które zostanie kompleksowo obsłużone przez pracowników hotelu.

Każdy może być pewien, że w Hotelu Amadeus zostanie potraktowany wyjątkowo a o jakości świadczonych usług świadczy przynależności hotelu do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts oraz Small Elegant Hotels.